גוף מקצועי כלל ארצי

חזון החברה שעמד מול עיניהם של מקימיה כלל את השילוב בין גוף מקצועי כלל ארצי אשר יספק ללקוחותיו שירות זמין בכל רחבי הארץ ואלטרנטיבה למשכנתאות הבנקאיות. זאת, מבלי להתפשר על יחס אנושי, אישי וקהילתי.
הערכים עליהם מושתתת פעילות החברה מהווים שילוב של חדשנות, זמינות, קידמה טכנולוגית בצדו האחד של הציר ויחס אישי, חום אנושי ואותנטיות בצדו השני.

Win-Win

איתנים מציעה ללקוח מצב של win-win: הלקוח מקבל שירותים בסטנדרטים גבוהים ואחידים בכל רחבי הארץ. כל בקשה, שאלה ופנייה מקבלת מענה מקצועי ומבוסס. הסטנדרטיזציה בערכי החברה מאפשרת לכל מומחה משכנתא להתפנות מנושאים בירוקרטיים ולהשקיע את כל כולו בלקוח. כך, כל לקוח המגיע לאיתנים מקבל יחס אישי ואנושי.

טיפול מקצועי, זמינות מרבית ויחס אישי

באיתנים מאמינים כי כל לקוח, בכל מקום בארץ, ראוי לקבל טיפול מקצועי, זמינות מרבית ויחס אישי. המודל הארגוני של החברה פועל הפוך מבכל חברה אחרת. באיתנים, הסניף הראשי משרת את הסניפים הפזורים ברחבי הארץ. בכל אחד מהסניפים פועל בשיתוף פעולה צוות מומחים מקצועי שנבחר בפינצטה, מועשר ללא הרף בתכנים ומצוי בליווי מתמיד. כל זאת, למען מטרה אחת: הביטחון האישי והרווחה של הלקוח.
המודל הארגוני של איתנים - פירמידה הפוכה, למטה - סניף ראשי, מעליו - סניפי משנה, מעליהם - הלקוח

מקימי החברה מבינים כי ארגון חייב להיות סופר מקצועי ברמה הגלובלית וזאת מבלי לוותר על היחס החם, האישי והאותנטי לכל לקוח, משום שכל לקוח הוא עולם ומלואו. בשל כך, שאפו המקימים להעניק ללקוחות מענה מולטי פונקציונאלי תחת ארבעה כובעים מקצועיים:

יצירת הזדמנות עסקית ליזמים בנפשם

הכשרה מקצועית של מומחי העתיד

סטנדרטיזציה של ענף המשכנתאות

ליווי אישי בתהליך חתימה על משכנתא

איתנים מתפתחת בקצב מהיר ונכון להיום מסיימים בוגרים רבים את ההכשרות המקצועיות אותן מציעה איתנים, כשהם נהנים מתמיכה מלאה לאורך כל הקריירה, עד שהם פורשים כנפיים. היום, יכול כל נוטל משכנתא לקבל ליווי אישי משלב הגדרת הצרכים ועד להתרווחות בסלון הבית החדש. בלי חוזים מאיימים ובחסכון של מאות אלפי שקלים.
10000
משכנתאות שבוצעו בהצלחה ע"ח חברי הרשת
משכנתאות בביצוע כרגע
300000000 +
כסף שנחסך ללקוחות איתנים