אודות איתנים – הרשת הארצית ליעוץ משכנתא

איתנים – הרשת הארצית ליעוץ משכנתא הינה הגוף הגדול והעשיר בישראל בכל הנוגע לידע, ניסיון ושירות אישי בתחום המשכנתאות. בכל רגע, מטפל צוות היועצים הגדול בישראל במאות תיקי משכנתאות בשלבים שונים: החל מתכנון משכנתא ראשונה, דרך מחזור משכנתא קיימת, ועד מינוף נכס קיים לטובת הרחבת היקף הנכסים.

האתגר שעמד בפני מקימי החברה היה שילוב בין גוף גדול אשר יכול לספק ללקוחותיו מאגר עצום של משאבים ואלטרנטיבה למשכנתאות בנקאיות וזאת, מבלי לוותר על היחס האנושי, האישי ועל היתרון והנוחות שבקבלת שירות קרוב לבית.

איתנים מציעה ללקוח מצב של win-win situation: הלקוח נהנה מרשת בעלת סטנדרטים גבוהים ואחידים. כך, בכל בקשה או תלונה, עומדים לרשות הלקוח אנשי מקצוע בפריסה כלל ארצית. בו בזמן, כחלק מגישת האדם במרכז, כל לקוח של חברת איתנים הוא עולם ומלואו ולפיכך הוא מקבל יחס אישי, אותנטי ואכפתי. בכל סניף בארץ, בכל שעה, הלקוח הוא בן בית אצלנו.

החזון העומד בעיני רוחם של אנשי הצוות כולל משפחות הנהנות מחופש כלכלי מלא ומתחושת ביטחון של הלקוח בתהליך המחויבות לעסקה הפיננסית הגדולה ביותר בחייו.
התפיסה הרב ממדית המאפיינת את איתנים באה לידי ביטוי בשלושת כובעיה: האחד, שחרור משפחות מעול הבנק. השני, הכשרה מקצועית מתמדת של מומחי העתיד בתחום המשכנתאות והשלישי, מקפצת קריירה ליזמים המחפשים גב תומך לכישוריהם העסקיים.

בראש ובראשונה, איתנים היא משפחה. וכמו בכל משפחה, אנחנו מלווים את לקוחותינו יד ביד, מהבלבול מול חוזים לא ברורים והתחייבויות ענק המשרתות בעיקר את הבנק ועד להתרווחות על הספה בבית החדש, תוך חסכון של כמה מאות אלפי שקלים והנאה מליווי ביטוי לאורך כל הדרך.

מעל 10,000 לקוחות מרוצים, שנים של ידע וניסיון וקצב ההתפתחות המטאורי של החברה מעידים כי מדובר בנוסחה מנצחת.

כי במשפחה כמו במשפחה, הכל מתחיל ונגמר בבית.

תמונת אווירה שתי נשים מתייעצות

מעוניינים במדריך חינם?

תודה רבה על פנייתך
הינך מועבר/ת לאתר רשת איתנים

מתעניין להיות זכיין איתנים

רוצה לקבל שיחת ייעוץ מהמומחים של איתנים

רוצה לקבל שיחת ייעוץ מהמומחים של איתנים

דילוג לתוכן