משכנתא בחוכמה – בית היועצים מבית איתנים

משכנתא בחוכמה – בית היועצים מבית איתנים

לכל אחד מאיתנו יש עסק, אנחנו יועצי משכנתא, מה זה אומר?, איך מנהלים עסק כזה?, איך אני נותן שירות בתחום כל כך דינמי משתנה כל יום.

שאלות כאלו ואחרות עברו במוחי כל יום כבר יותר מ-7 שנים.

קנינו לידים, העלנו קמפיינים, קיבלנו הפניות ולא תמיד הצלחנו למצות עד תום את כל הפניות, לא תמיד התנהלנו בצורה הכי יעילה.
עברנו מספר שינויים רגולטוריים וכל פעם התאמנו את העסק מחדש, התאמנו את השירותים מחדש, צברנו ניסיון רב, לאט לאט הצלחנו להבין שעל מנת להצליח להעביר תיקים בצורה מיטבית בבנקים חשוב להיות חלק מארגון גדול, ככל שהמסה גבוהה יותר אנו מצליחים להעביר תיקים מורכבים יותר ומצליחים לתת שירות איכותי יותר ליותר ויותר משפחות.

היום החלטנו לתת את האפשרות להיות חלק מארגון גדול ליועצים איכותיים שמכירים בשליחות ומעוניינים לתת שירות ללקוחות הפונים אליהם ועם זאת לשמר את אופי העסק שלהם ואת יכולתם לתת ייעוץ ללקוחות שלהם, ואם ימצאו מתאימים ויחפצו בכך גם נוכל לתת להם מענה ברמות שונות בנושא פניה ללקוחות חדשים.

ידוע ששוק האשראי המסחרי גדל בכל חודש, והבנקים מעלים את הריבית על מנת לשכלל את מרכיב הסיכון בהלוואה, משקי בית מגיעים למצבים שהתשלום על הלוואות הולך וגדל וחיים בתזרים מזומנים שלילי כל הזמן.

ניתן לעזור למשקי בית אלו במתן הלוואה לכל מטרה לטווח ארוך במשכנתא, ובכך לעבור לתזרים מזומנים חיובי.

היום עיקר הפניה שלנו הינה למשקי בית אלו, ויש לנו עניין לתת מענה גם ליועצים המעוניינים בשירותי תפעול לתיקים מורכבים אותם אינם יכולים לבצע או שמעוניינים להגיע ולתת שירות ליותר לקוחות לעסוק בעיקר ביעוץ ולהעביר את שירותי התפעול לגוף שיעשה עבורם את העבודה.

"משכנתא בחוכמה" ביחד עם "איתנים" חברו על מנת לתת שירות מקצועי תומך, לבנות בית חם ליועצים, עם יכולת לתת להם שירותים שונים החל מקביעת פגישות יעוץ, דרך יעוץ מקצועי בבניית תיק ועד תפעול מלא של תיקים, לרבות מציאת פתרונות יצירתיים ללקוחות שעד כה לא ידענו לתת להם פתרון מתאים, כל זאת תחת קורת גג אחת מתוך תחושת שליחות לסייע לכמה שיותר משקי בית לעבור מ"חושך" ל"אור".

התארגנו מבחינה מקצועית, הכנו תוכניות עסקיות, הכנסנו לעבודה את הטכנולוגיה הגבוהה ביותר על מנת שנוכל לתת שירות תומך ומקצועי לכמה שיותר יועצים הן בתיאום פגישות וכן בתפעול תיקים.

בנוסף אנו נותנים מענה מקצועי און ליין ובטלפון בכל שעות היום בכל שאלה מקצועית ניתן לפנות ולקבל מענה, התאמנו ניירת, חוזים, שאלון לקוח, תצהירים, כתבי הסמכה של כל הבנקים, כל חבר יכול לקבל ניירת תומכת על מנת לייעל את פגישת הייעוץ ולתת ליועץ ערכה אותה יוכל להתאים לצרכיו.

לפרטים נוספים ויצירת קשר מוזמנים לפנות אליי – נועה גל | מייל: noagal333@gmail.com | נייד: 052-7393897

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן